
Producteigenschappen:
1. 5-jaar garantie.
2. Geen schadelijke UV-stralen.
3. Direct aan/uit.
4. Kan worden gebruikt om T12 FL te vervangen.
5. Automatisch schakelen van en naar acculading.
ProductSpecifiek
| Model | Batterijback-up T8 LED-noodbuis |
| Wattage | 9W / 18W |
| Maat | 02FT / 4FT |
| Spanning | 85-265V AC |
| GDT | 2700-6500K |
| Noodtijd | 90min / 180min |
| dimbaar | Niet dimbaar |
| Werk temperatuur | -25 graden tot 50 graden |
| Certificering | RoHS, CE en ETL |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:


Verpakking & Levering:

FAQ:
1. Wat is de initiële MOQ?
De MOQ is twee stuks.
2. Wat voor soort betaling wordt verwacht?
30 procent wordt ingehouden als aanbetaling en 70 procent moet vóór levering worden voltooid.
3. Hoe lang duurt het doorgaans voordat betalingen zijn verwerkt?
handelsverzekering. Online betalingsopties omvatten TT, Paypal, West Union, Visa, Alibaba en LC (later betalen).
4. Welke zekerheid wordt gegeven?
Vijf jaar gratis aftersalesondersteuning gedekt door de garantie.
5. Hoe lang duurt de verouderingstest?
De verlichtingsarmatuur moet minimaal 24 uur rijpen voordat de eerste batch bestellingen kan worden verzonden.
