t8 led noodverlichting

Productomschrijving
1. Slechts 50 procent energieverbruik in vergelijking met TL-buis;
2. Lumenefficiëntie kan oplopen tot 130LM/W;
3. Vervang traditionele T8/T12 medium bi-pin basis TL-buisverlichting;
4. Glas, volledige pc, Alu plus pc voor opties;
5. Retrofit op bestaande T8-lampen op EM-voorschakelapparaten;
6. Draaibare doppen zijn beschikbaar;
7. CRI >80 met goede redering-prestaties;
8. Lang leven meer dan 30000H;
9. 2 jaar garantie;
10. Geen kwik;
11. Op grote schaal gebruikt in openbare instellingen zoals station, kantoor, scheepvaartcentrum, school
| Wattage | 10W |
| Gloeilamp equivalent | 25 |
| Spanning | 220-240v |
| Lumenefficiëntie | 130lm/w |
| PF | >0.9 |
| CRI | 80 |
| Kap | G13 |
| Stralingshoek | 270 graden |
| Werktemperatuur | -20 graden ~40 graden |
| Diameter | 26 mm |
| Lengte | 900mm |
| Levenslang | 50000H |
| Garantie | 5 jaar |
Meer detail

FAQ
Q1.Bent u fabrikant of handelsonderneming?
Wij zijn een professionele fabrikant van led-lampen, led-buizen, led-panelen en spaarlampen.
Q2. Welke betalingsvoorwaarden u gebruikt?
TT, LC en Western Union
Q3.How biedt u steekproeven aan?
We bieden gratis monsters in bepaalde hoeveelheden en levering binnen 5-7 werkdagen.
Q4. Wat is het bestelproces?
a. Onderzoek---geef ons alle duidelijke vereisten.
b. Offerte---officieel offerteformulier met alle duidelijke specificaties.
c. Bestand afdrukken--- PDF, Ai, CDR, PSD, de afbeeldingsresolutie moet minimaal 300 dpi zijn.
d. Monsterbevestiging---digitaal monster, blanco monster zonder print of hardcopy
e. Betalingsvoorwaarden--- TT 30 procent vooraf, gebalanceerd vóór verzending.
f. Productie---massaproductie
g. Verzending--- over zee, door de lucht of per koerier. Gedetailleerde foto van pakket zal worden verstrekt.
Q5.Wat is uw levertijd?
Voorbeeldbestelling: 5-7 werkdagen
Massabestelling: 20-25 werkdagen na ontvangen aanbetaling van 30 procent.
Q6.Wat is uw MOQ?
Voor dit model is onze MOQ meestal 100 stuks, maar we accepteren ook een voorbeeldbestelling voor een proefperiode.
Q7.Kan uw fabriek de lichten maken op basis van het ontwerp van de klant?
Ja, we bieden OEM- en ODM-service, we hebben professionele ingenieurs voor R&D
