Beschrijving
Aanvraag sturen
functie:
- De LED-maïslamp voor tuin biedt verlichting die zowel briljant als efficiënt is in termen van energieverbruik voor uw buitenomgeving.
- Deze gloeilamp is een voordelige keuze voor verlichting, omdat hij een lange levensduur heeft en weinig onderhoud vereist.
- Het aantrekkelijke uiterlijk van de lamp past perfect bij het interieur van uw tuin en draagt bij aan het creëren van een uitnodigende sfeer voor feesten die buiten plaatsvinden.
Specificatie:
| Stroom | 10W/30W |
| CCT | 3000k, 4000k |
| Lichtopbrengst | 140 lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Ingangsspanning | 85-265V AC, 100-277V AC, 12 V DC, 24 V DC |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27 E40 B22 E39 |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IP | IP20, IP40 |
| Maat | 50*120mm, 70*186mm, 90*205mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:

Over ons:


Veelgestelde vragen:
1. Hoe zit het met de garantie?
A: 2/3/5 jaar garantie op uw opties.
