Beschrijving
Aanvraag sturen
functie:
1. De Maize cobs LED-lamp biedt een uitstekende energie-efficiëntie en gaat tot 50,000 uur mee.
2. LED-lampen van maïskolven zijn milieuvriendelijk: ze verbruiken minder energie en produceren minder CO2-uitstoot dan traditionele lampen.
3. De Maize cobs LED-lamp zorgt voor helder en duidelijk licht, waardoor hij perfect is voor elke kamer in huis of op kantoor.
Specificatie:
| Stroom | 10W/30W/50W/60W/80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Lichtrendement | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Ingangsspanning | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar, afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27 E40 B22 E39 |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IE | IP20% 2c IP40 |
| Maat | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Zeer lage warmteontwikkeling, naast besparing van lichtstroom
Gebruik:

Verlicht uw huis met duurzame en milieuvriendelijke LED-lampen gemaakt van maïskolven.
Over ons:


