functie:
- De waterdichte maïslamp is ontworpen om bestand te zijn tegen zware omstandigheden buitenshuis, waardoor hij ideaal is voor gebruik in natte of vochtige omgevingen.
- Dankzij de energiezuinige LED-technologie bespaart u met de waterdichte maïslamp op uw energierekening en krijgt u toch helder en levendig licht.
- De duurzame en lang meegaande constructie van de waterdichte maïslamp zorgt ervoor dat deze gedurende langere perioden betrouwbare verlichting kan bieden, waardoor u zich geen zorgen hoeft te maken en de lamp minder vaak vervangen hoeft te worden.
Specificatie:
| Stroom | 10W/30W/50W/60W/80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Lichtrendement | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Ingangsspanning | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar, afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27 E40 B22 E39 |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IE | IP20, IP40 |
| Maat | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Zeer lage warmteontwikkeling, naast besparing van lichtstroom
Gebruik:

Dankzij de waterbestendige constructie biedt een waterdichte maïslamp betere prestaties en meer veiligheid in vochtige of natte omgevingen.
Over ons:


