functie:
1. Deze maïslamp met E40-schroefbasis biedt een betrouwbare verlichtingsoptie voor uw omgeving door een hoog helderheidsniveau en een lange levensduur te bieden.
2. Het is een kosteneffectieve optie voor zowel residentiële als zakelijke omgevingen vanwege de probleemloze installatieprocedure en het ontwerp dat efficiënt is in termen van energieverbruik.
3. De maïslamp met E40-schroefbasis straalt een licht uit dat warm en aantrekkelijk is, waardoor een omgeving ontstaat die warm en uitnodigend is in elke ruimte.
Specificatie:
| Stroom | 10W/30W |
| CCT | 3000k, 4000k |
| Lichtopbrengst | 140 lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Ingangsspanning | 85-265V AC, 100-277V AC, 12 V DC, 24 V DC |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27 E40 B22 E39 |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IP | IP20, IP40 |
| Maat | 50*120mm, 70*186mm, 90*205mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:

Over ons:


