Producteigenschappen:
1. De LED-straatlantaarnlamp heeft een krachtige LED-chip, wat resulteert in een laag stroomverbruik, hoge helderheid en weinig lichtverval. Het bespaart ook energie en beschermt het milieu. Gebruik een batterij met grote capaciteit met een levensduur van maximaal twee jaar die afzonderlijk kan worden vervangen, waardoor u geld bespaart op installatie, onderhoud en elektriciteitsrekeningen doordat u uw armatuur niet meer periodiek hoeft te vervangen.
2. De ingebouwde bewegingssensor en het zonlichtbeheer van de vlaggenmastlamp op zonne-energie regelt de hoeveelheid licht automatisch (inschakelen in de schemering en uit in de ochtend). Wanneer er beweging wordt gedetecteerd, schakelt een LED-schijnwerper voor buiten in 2 seconden over naar de helderheidsmodus van 100 procent. In het geval dat personen het gedetecteerde gebied verlaten, schakelt het terug naar de 30 procent energiebesparende modus.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Stralingshoek | 120 graden |
| LED-lichtbron | SMD5730 |
| Lichtrendement | 100lm 2fw |
| GDT | 6500K |
| IP waarde | IP65 waterdicht |
| Sollicitatie | Weg, Weg, Binnenplaats, Openlucht, enz. |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:


