Producteigenschappen:
1. Straatverlichting op zonne-energie vereist geen bedrading of sleuven graven en is eenvoudig te installeren met schroefbevestiging. Het is eenvoudig aan een muur of paal te bevestigen.
2. Fotovoltaïsche zonnepanelen van polykristallijn silicium hebben een hoge foto-elektrische conversie-efficiëntie, waardoor verlichting op zonne-energie voor buiten energiezuinig en milieuvriendelijk is. Zonne-energie heeft een hoge conversieratio en kan volledig worden opgeladen in slechts 4-6 uur.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Stralingshoek | 120 graden |
| LED-lichtbron | SMD5730 |
| Lichtrendement | 100lm 2fw |
| GDT | 6500K |
| IP waarde | IP65 waterdicht |
| Sollicitatie | Weg, Weg, Binnenplaats, Openlucht, enz. |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:

