Producteigenschappen:
1. De energie-efficiëntie van LED-straatverlichting op zonne-energie, uitgerust met batterijen, valt op als een van de belangrijkste kenmerken. Deze straatverlichting vermindert de CO2-uitstoot aanzienlijk en verlaagt de energiekosten door gebruik te maken van zonne-energie.
2. Deze straatverlichting is gemaakt van hoogwaardige materialen-, is ontworpen om barre weersomstandigheden te weerstaan en heeft een langere levensduur dan traditionele straatverlichting.
ProductSpecificatie:
| Watt | 100W |
| Type zonnepaneel | Enkel-kristal silicium |
| Levensduur van zonnepanelen | 80% vermogen na 25 jaar |
| Batterijtype | Lithium-ijzerfosfaat LiFePo4 |
| Ingangsspanning | 85-265V of 12/24V gelijkstroom |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 180 lm/W |
| Werktemperatuur | -20 graden ~ 50 graden |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:


LED-straatverlichting op zonne-energie met batterijen kan worden gebruikt op verschillende buitenlocaties, waaronder wegen, parken, parkeerterreinen en woonwijken. Hun potentieel omvat onder meer het verkleinen van de totale ecologische voetafdruk van het gebied, het verbeteren van de ecologische esthetiek en het vergroten van de veiligheid en zichtbaarheid in de openbare ruimte. Bovendien kunnen deze straatverlichting eenvoudig worden geïnstalleerd op afgelegen locaties of- off-grid locaties met beperkte toegang tot energie.
