Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Omdat straatverlichting op zonne-energie water- en zonbestendig is, kunnen ze onder verschillende uitdagende omstandigheden worden gebruikt.
2. Afhankelijk van de werkelijke behoeften kunnen zonnelampen de helderheid en de duur van de verlichting veranderen.
Specificatie:
| Stroom | 60W, 70W, 80W,90W, 100W, 110W, 120W, 130W, 150W |
| Doeltreffendheid | 130-160 lm/W |
| Ingangsspanning | 100-240/277 V AC, 50 / 60 Hz |
| Vermogensfactor | >0.95 |
| IP-classificatie | IP66 |
| IK-beoordeling | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 graden tot + 50 graden |
Meer details:



Gebruik:



