Producteigenschappen:
1. Het biedt echte Dusk to Dawn-verlichtingsmogelijkheden voor de hele nacht met zijn geavanceerde slimme verlichtingsprofielen. De twee montagemogelijkheden zijn geïntegreerd en losstaand. Het kan zich aanpassen aan veranderende geografische omstandigheden en cruciaal weer, en het kan ook automatisch de kritieke toestand van de batterij beheren.
2. De wandlamp op zonne-energie is IP67 waterdicht gecertificeerd en gemaakt van zeer sterk PVC-materiaal, waardoor het bestand is tegen regen, wind, sneeuw, ijs en vochtige situaties. Perfect voor elke buitenomgeving, inclusief opritten, voordeuren, patio's, veranda's en achtertuinen.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Ingangsspanning | AC% 7b% 7b0% 7d% 7d |
| Lichtbron | SMD2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Geschatte levensduur | 50000h |
| GDT | 3000K-6500K |
| Materiaal | Aluminium |
| Lichtgevend | 150m/W |
| Werktemperatuur | -30-50 diploma |
| IP waarde | Ip67 |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:

