
Producteigenschappen:
1. IP65 is ondoordringbaar, geeft niet om het weer en werkt bij temperaturen van -22 graden F tot 140 graden F.
2. Minder dure bouwkosten en geen energierekening.
3. Een verscheidenheid aan managementkeuzes voor verschillende vereisten.
4. Vijf jaar geen onderhoud en 25-jaar garantie.
ProductSpecifiek:
| Garantie (Jaar) | 2-Jaar |
| Certificering | RoHS, CE |
| Watt | 100W/150W/200W/250W/300W |
| Dienst verlichtingsoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Zonnepaneel: | AC 85-265V |
| Trefwoord | 300W LED-straatverlichting op zonne-energie |
| Werktijd | 6-8 uur |
| Materiaal: | Aluminium |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Bewegingssensor:
1. 30 procent verlichting bij afwezigheid van beweging.
2. Wanneer beweging wordt gedetecteerd, is de helderheid 100 procent.
3. Er werd een 20-tweede periode van 30 procent verlichting zonder enige beweging waargenomen.
4. Fotovoltaïsche beveiligingslampen zijn een optie. Het licht gaat aan als er iets voor de bewegingssensor beweegt en gaat na 20 seconden uit.
Houd er rekening mee:
1. Bezoek de productwebsite om de installatievideo te bekijken.
2. Laad het zonnescherm de eerste keer 12 tot 14 uur op.
3. Plaats het zonnepaneel zo dat het open staat voor zonlicht zodra het is gemonteerd.
4. Als de zon in uw omgeving in de winter niet krachtig genoeg is, laad het zonnepaneel dan voor langere tijd op om ervoor te zorgen dat het meer energie kan opnemen. Als het zonnepaneel in de zomer volledig wordt opgeladen, zal de helderheid en de verlichtingsduur nog hoger zijn.
Gebruik:


FAQ:
1. Kan ik een voorbeeldbestelling krijgen?
Ja. U kunt gratis monsters van 2 stuks krijgen. Welkom bij het testen van monsters!
2. Wat is de doorlooptijd?
Voorbeeld 3-5 dagen, massabestelling 15-30 dagen.
3. Wat is de MOQ?
De MOQ is 2 stuks beschikbaar.
4. Wat is het betalingsitem?
30 procent aanbetaling, 70 procent saldo voltooid vóór levering.
5. Wat is de betalingstermijn?
TT, Paypal, West Union, online betalen, Visa, Alibaba Pay later, Trade assurance. L/C.
