Producteigenschappen:
1. Zeer effectief en energie-efficiënt: straatverlichting op zonne-energie gebruikt zonnepanelen om zonlicht te verzamelen en om te zetten in elektrische energie die LED-lampen aandrijft, waardoor het energieverbruik wordt verlaagd in vergelijking met traditionele straatverlichting.
2. Hernieuwbare energie: Zonne-energie is een hernieuwbare energiebron, in tegenstelling tot niet-hernieuwbare energiebronnen zoals steenkool en olie, die hulpbronnen verspillen.
3. Milieuvriendelijk en vrij van vervuiling-: de productie van elektriciteit met behulp van fotovoltaïsche zonne-energie heeft geen negatieve gevolgen voor de kwaliteit van de lucht, het water of het land.
Specificatie:
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 140 LM/W |
| Stroom | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Waterdicht | IP66 Waterdicht |
| LED-chip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux,Samsung |
| Materiaal | Aluminium + PC-lens |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Zonnepaneel | Monokristallijne siliciumcel |
| Batterij | Lithiumbatterij 12V |
| PF | 0.9 |
| Garantie | 3 jaar |
| Oplaadtijd | 7 uur |
| Ontlading tijd | Spaarmodel: 3-5 regenachtige dagen |
| Werkmodus | PIR-sensor |
Meer details:



Gebruik:



De voordelen van straatlantaarns op zonne-energie-die geen elektriciteit uit het elektriciteitsnet vereisen, flexibele installatie en lage onderhoudskosten-hebben geleid tot het wijdverbreide gebruik ervan als een milieu-vriendelijke, energie-efficiënte en groene verlichtingsoptie over de hele wereld.
