
Producteigenschappen:
1. IP67, ingesloten en zeer duurzaam, stevig, waterdicht en eenvoudig te implementeren.
2. Milieubehoud, energiebesparing en geen afval
3. Gebruik: Buitenmuren of palen op plaatsen zoals pleinen, parken, tuinen, binnenplaatsen, straten, voetpaden, landbouwgrond, campussen en gebieden die omtrekbeveiliging vereisen.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 50W / 100W |
| Lichtstroom | 10000LM |
| Polykristallijn | 6V |
| zonnepaneel | 25W |
| Lithium batterij | 3.2V 25000mA |
| Oplaadtijd | 5-7H |
| Verlichting Tijd | 10-12H |
| Lichte efficiëntie | 120LM/W |
| Lichtbron | SMD5730 |
| Materiaal | Hoogwaardige gegoten aluminiumlegering |
| Lichte afbraaksnelheid | 25000h Minder dan of gelijk aan 20 procent |
| Kleurweergave-index | Ra Groter dan of gelijk aan 80 |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Opmerking:
1. Een ultraheldere, autonome externe LED-schijnwerper op zonne-energie.
2. Elke LED-lamp op zonne-energie heeft een ingebouwde LED die, in combinatie met andere LED's, het verlichtingssysteem versterkt en verbetert.
3. Een groter lichtbereik en een grotere bewegingsafstand.
Beschrijvingen:1. Er zijn drie bedieningsmodi: afstandsbediening, bewegingsherkenningsradar en lichtregeling.
2. Uitzonderlijk eenvoudige constructie.
3. Je monteert de lamp snel en eenvoudig aan een veranda, muur, boom of paal met behulp van de meegeleverde accessoires zonder dat je kabels of kabels nodig hebt, wat je veel tijd bespaart.
Gebruik:


FAQ:
1. Een voorbeeld is een fotovoltaïsche openbare lamp van 50 W.
Simpel gezegd, de beste fotovoltaïsche bewegingslampen zijn effectieve afschrikmiddelen die onder alle omstandigheden werken. Bekijk de onderstaande buitenlampen op zonne-energie om de veiligheid van uw huis te verbeteren, en bekijk enkele van onze topkeuzes om u te helpen beslissen welke set ideaal is voor uw woning.
2. Wat zijn de twee verschillende soorten fotovoltaïsche straatverlichting van 50 W?
Gewoonlijk worden monokristallijne of polykristallijne zonnecellen gebruikt voor straatverlichting op zonne-energie.
3. Hoe zit het met de timing van levering?
Proefaankopen duren 1-2 dagen, terwijl bulkbestellingen 5-10 dagen duren. Afhankelijk van de grootte van de aankoop.
