
Producteigenschappen:
1. Gaat automatisch aan in de schemering en schakelt overdag uit.
2. 40-Watt led-straatverlichting op zonne-energie levert 6500K daglichtwit licht.
3. Dubbelzijdige 45 graden groothoekverlichting, die een breder scala aan verlichting en helderder licht kan bieden.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 30W/40W/50W/60W/70W/80W/90W/100W/200W |
| Index weergeven | RA>80 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K-6500K |
| IP waarde | IP65 |
| Ingangsspanning (V) | AC100-240V |
| Lamplichtstroom (lm) | 5000 |
| Garantie (Jaar) | 3 |
| Type voorwerp | Straatlantaarns op zonne-energie 50w 100w 150w 200w 300w 400w 500w |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Warme tips (gelieve te lezen):
1. Test de straatlantaarn op zonne-energie door het zonnepaneel te bedekken om te controleren of het licht normaal kan werken vóór installatie.
2. Controleer voor het eerste gebruik of het zonnepaneel 10-12 uur met voldoende zonlicht kan worden opgeladen.
3, zodat de lichtsensor beter onderscheid kan maken tussen dag en nacht. Bescherm het zonnepaneel uit de buurt van ander kunstlicht, anders zal het de normale werking van de sensor verstoren.
4. Om het buitenlicht op zonne-energie efficiënter te laten werken, installeert u het licht op een plaats waar direct zonlicht kan komen en weg van elke vorm van schaduw.
Gebruik:


Onze service:
1. Aangepaste detailspecificatie volgens uw behoefte.
2. Goede after-service, elke vraag over de producten waarmee we onze klanten zullen helpen omgaan.
3. Alle producten kunnen CE/RoHS/EMC/ETL/TUV passeren
4. Strikte kwaliteitscontrole
5. We stellen altijd de kwaliteit van producten op de eerste plaats, van de aankoop van grondstoffen tot het hele proces, we hebben strikte eisen om de productkwaliteit te waarborgen. Ook hebben wij minstens 5 keer kwaliteitstest.
FAQ:
1. Wat voor led-diodes gebruikt u?
Epistar, Cree, Edison, Sanan, etc. worden door ons gebruikt.
2. Bieden jullie gratis proefversies aan?
Voor onze LED-lampen kunnen we 2 gratis proefversies aanbieden, maar de klant is verantwoordelijk voor het betalen van de vracht.
3. Hoe zit het met de timing van levering?
Proefaankopen duren 1-2 dagen, terwijl bulkbestellingen 5-10 dagen duren. Afhankelijk van de grootte van de aankoop.
4. Hoe lang heb ik garantie op ledlampen?
We bieden 3-5 jaar garantie op onze LED-lampen.
