ProductSpecificatie:
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 140 LM/W |
| Stroom | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Waterdicht | IP66 Waterdicht |
| Materiaal | Aluminium + PC-lens |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Zonnepaneel | Monokristallijne siliciumcel |
| Batterij | Lithiumbatterij 12V |
| Oplaadtijd | 7 uur |
| Ontlading tijd | Spaarmodel: 3-5 regenachtige dagen |
Producten Beschrijving

1.Elegant alles-in-één ontwerp, behuizing van aluminiumlegering;
3. Afneembaar accubakontwerp;
4.140 graden brede verlichtingshoek, vergrote LED-module;
5. Ondersteuning van 4-5 nachten verlichting na volledig opladen;
6. Eenvoudig te installeren en automatisch aan/uit/sensor;


Gebruik

- Straten en wegen: LED-straatverlichting op zonne-energie is ideaal voor het verlichten van straten, wegen en snelwegen en biedt veiligheid voor zowel bestuurders als voetgangers.
- Parken en openbare ruimtes: deze lampen kunnen worden geïnstalleerd in parken, speeltuinen en andere openbare ruimtes om een gastvrije omgeving voor bezoekers te creëren.
Ons bedrijf
Onze geschiedenis
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd werd opgericht in 2010. Het is een nationale high{2}}tech-onderneming die ontwerp, R&D, productie en verkoop van binnen- en buitenverlichtingsproducten integreert en ook OEM en ODM kan doen.
We bieden ook professionele verlichtingsoplossingen en andere geïntegreerde diensten. BENWEI benadrukt de filosofie "kwaliteit eerst" om met zijn klanten samen te werken. Onze klanten bestrijken Europa, Amerika, Azië, Australië, Zuid-Afrika en andere landen, hebben een leidende positie ingenomen op de verlichtingsmarkt en hebben het vertrouwen van klanten gewonnen.

