Producteigenschappen:
1. De AC220V-microgolfsensorbuislamp is uitgerust met een hoog-efficiënte LED-lichtbron die heldere, uniforme verlichting levert met een minimaal energieverbruik.
2. De AC220V-microgolfsensorbuislamp onderscheidt zich door zijn snelle en eenvoudige installatieproces.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 9W/10W/12W/14W/18W/20W/23W/25W |
| Maat | 60 cm 90 cm 120 cm 150 cm |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80-83RA of 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Ondersteuning dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Materiaal | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | AC85-265V, AC100-277,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| LED-stuurprogramma | Geïsoleerd met Rubycon condensator |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| garantie | 5 jaar |
| Led-chip | SMD2835, Epistar, Samsung |
| Omslag | Melkachtige dekking |
| Functie | Magnetronsensor |
Gedetailleerde afbeeldingen:







Gebruik:


Deze aanpasbare verlichtingsoplossing biedt uitzonderlijk gemak en energie-efficiëntie in residentiële, commerciële en industriële omgevingen. In woonomgevingen kan de lamp worden geïnstalleerd in gangen, kasten of garages om indien nodig onmiddellijke verlichting te leveren, waardoor de veiligheid en het gemak voor de bewoners wordt verbeterd. In commerciële en industriële omgevingen is sensorbuisverlichting toepasbaar in opslagruimtes, parkeerterreinen en magazijnen om de energie-efficiëntie te verbeteren en veiligheidsmaatregelen te versterken
Verpakking & Levering:

