Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. De 18W T8 microgolfbeweging LED-buislamp is voorzien van een ingebouwde-microgolfsensor die beweging binnen zijn bereik detecteert.
2. Deze LED-buislamp heeft een levensduur van meer dan 50.000 uur, wat in de loop van de tijd aanzienlijke besparingen op onderhouds- en vervangingskosten oplevert.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 18W |
| Maat | 120 cm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80-83RA |
| Ingangsspanning (V) | AC85-265V, AC100-277 |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| garantie | 5 jaar |
| Functie | Magnetronsensor |
Gedetailleerde afbeeldingen:







Gebruik:


Verpakking & Levering:

