Functie:
1. Dankzij het waterdichte ontwerp kan onze RGB Wall Washer Facade Light zowel binnen als buiten worden gebruikt, waardoor het de perfecte keuze is voor alle verlichtingsbehoeften.
2. Dankzij het brede kleurengamma dat beschikbaar is voor onze RGB Wall Washer Facade Light, kunt u een verlichtingservaring op maat creëren die perfect is voor elke gelegenheid of omgeving.
3. Met zijn duurzame constructie en kwalitatief hoogwaardige LED-verlichting is onze RGB Wall Washer Facade Light ontworpen om jarenlang -duurzame prestaties en betrouwbare verlichting te bieden.
Specificatie:
| Maat | 100 cm, 120 cm |
| Stroom | 24 W 36 W |
| CRI (Ra) | > 90 |
| Werktemperatuur (C) | -20~ 50 |
| Levensduur (uur) | 50000 |
| IP-classificatie | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ingangsspanning | DC 24V / AC 85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Controle | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP-klasse | IP65 Buiten |
| Materiaal | Gegoten-gegoten aluminium |
| Dimensie | L250/ 500/1000*B27*H48mm |
| Controle | Afstandsbediening |
gedetailleerde afbeeldingen:




gebruiksmogelijkheden:


Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

