Functie:
1. Ons strijklicht voor buitenmuur biedt hoogwaardige, gerichte verlichting om de unieke kenmerken van elke buitenruimte te benadrukken.
2. Met zijn duurzame constructie en weer-bestendig ontwerp is deze lamp een ideale keuze om stijl en functionaliteit toe te voegen aan elke buitenomgeving.
3. Met een strak, modern ontwerp voegt onze Outdoor Wall Grazing Light een vleugje verfijning en elegantie toe aan elke buitenruimte.
Specificatie:
| Maat | 100 cm / 120 cm |
| Stroom | 24 W 36 W 40 W 70 W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Werktemperatuur (C) | -20 ~ 50 |
| Levensduur (uur) | 50000 |
| IP-classificatie | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 24 V / wisselstroom 85 - 265 V |
| CCT | RGBW / 3000K / 4000K / 5000K / 6000K |
| Controle | PWM / DMX512 / 0-10V / DALI |
| IP-klasse | IP65 Buiten |
| Materiaal | Gegoten-gegoten aluminium |
| Dimensie | L250/ 500/1000*B27*H48mm |
| Controle | Romote-controller |
gedetailleerde afbeeldingen:




gebruiksmogelijkheden:


Creëer een gastvrije en uitnodigende sfeer voor uw gasten met de warme en uitnodigende gloed van de Outdoor Wall Grazing Light.
Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
