Functie
- Onze wandlamp voor brugprojecten biedt uitstekende verlichting en zorgt voor een veilige doorgang voor zowel voetgangers als voertuigen.
- Deze lampen zijn ontworpen met het oog op duurzaamheid en zijn gebouwd om barre weersomstandigheden te weerstaan en hun prestaties ook in de loop van de tijd te behouden.
- Onze wandlamp voor brugproject is eenvoudig te installeren en te onderhouden en is de perfecte oplossing voor het verlichten van elke brug of buitenruimte.
Specificatie:
| Maat | 100 cm, 120 cm |
| Stroom | 24W 36W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Werktemperatuur (C) | -20~ 50 |
| Levensduur (uur) | 50000 |
| IP-classificatie | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ingangsspanning | DC 24V / AC 85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Controle | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP-klasse | IP65 Buiten |
| Materiaal | Gegoten-gegoten aluminium |
| Dimensie | L250/ 500/1000*B27*H48mm |
| Controle | Romote-controller |
gedetailleerde afbeeldingen:




gebruiksmogelijkheden:


Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

