Beschrijving
Aanvraag sturen
Functie
1. Onze buitenwandlamp is ontworpen om uw buitenruimte helder en efficiënt te verlichten.
2. Dankzij de duurzame en weerbestendige constructie is deze lamp zelfs bestand tegen de zwaarste buitenomstandigheden.
3. Deze buitenwandlamp is eenvoudig te installeren en te onderhouden en is een kosteneffectieve en energiezuinige oplossing voor uw buitenverlichtingsbehoeften.
Specificatie:
| Maat | 100 cm 120 cm |
| Stroom | 24W 36W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Werktemperatuur (C) | -20~ 50 |
| Levensduur (uur) | 50000 |
| IP-classificatie | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ingangsspanning | DC 24V/AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Controle | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP-klasse | IP65 Buiten |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Dimensie | L250/ 500/1000*B27*H48mm |
| Controle | Romote-controller |
gedetailleerde afbeeldingen:




gebruiksmogelijkheden:


over ons:


