Functie:
1. Onze Wall Highlighting Light is ontworpen om uw ruimte te presenteren met verbluffende verlichting, waardoor warmte en charme aan elke kamer wordt toegevoegd.
2. Met zijn strakke en moderne ontwerp zal deze lamp moeiteloos de sfeer van uw huis of kantoor naar een hoger niveau tillen.
3. Verlicht uw muren met onze Wall Highlighting Light en creëer een gastvrije en uitnodigende sfeer die indruk zal maken op iedereen die binnenkomt.
Specificatie:
| Maat | 100 cm 120 cm |
| Stroom | 24W 36W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Werktemperatuur (C) | -20~ 50 |
| Levensduur (uur) | 50000 |
| IP-classificatie | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Controle | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP-klasse | IP65 Buiten |
| Materiaal | Gegoten-gegoten aluminium |
| Dimensie | L250/ 500/1000*B27*H48mm |
| Controle | Afstandsbediening |
gedetailleerde afbeeldingen:




gebruiksmogelijkheden:


Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
