
Functie:
● Ingebouwde driver en 1,5 m geaard netsnoer
● Behuizing van duurzame aluminiumlegering met geëmailleerde afwerking en lens van gehard glas
● Geïntegreerde montagebeugels met verstelbaar kantelontwerp voor flexibiliteit
Specificatie:
| INGANGSSPANNING | 120V wisselstroom |
| GDT | 3000K |
| CRI | 80 plus |
| LUMEN | Tot 2100Lm |
| WATTAGE | 15W / 30W / 45W |
| STRAAL HOEK | 25 graden |
| GESCHAT LEVEN | 40,000 uur |
| WARM WIT | kleur |
Beschrijving:
Krachtige warmwitte LED's in combinatie met een duurzame aluminium behuizing die geschikt is voor natte locaties, maken deze lineaire wallwasher perfect voor krachtige verlichting, zowel binnen als buiten.
Product detail:








Wat is lineaire wallwasher?
De Wall Washer is ontworpen om in een opening van 100 mm te passen, net als de rest van het assortiment, en om het uiterlijk van het plafond visueel in evenwicht te brengen terwijl het grote verticalen aan de muur wast. Geschikt voor alle soorten plafonds.
Wat is een wallwasher-lamp?
Wallwashing verlicht een verticaal vlak gelijkmatig helder. Wallwashing vestigt de aandacht op de muur en kan gebruikt worden om een entree, open haard of kunstwerk te accentueren. Het licht dat wordt gereflecteerd door matte oppervlaktewanden kan een kamer er helder uit laten zien en zorgt voor een zacht, diffuus licht in de kamer.
