Beschrijving
Aanvraag sturen

BESCHRIJVING
De strookvormige, energiezuinige wall-washer-lampen in de BENWEI full-color serie hebben een behuizing van een zeer sterke aluminiumlegering en zijn speciaal door BENWEI gemaakt voor landschapsverlichting buiten. Het kan worden toegepast op gevels van gebouwen, bruggen, podia, enz. voor accentverlichting of landschapsverlichting. De specificaties voor lichte lengtes zijn er in een grote verscheidenheid.
BELANGRIJK
- IP-waarde: IP67 waterdicht
- Installatie manier: montagebeugel
- Lichte carrosseriekleur: geanodiseerd aluminium
- High CRI ,CRI>80, 2700k,CRI>90
- Ingangsspanning: DC24V
PARAMETERS
| Kleur bereik | W(2700K-6500K),RGB,RGB plus W,RGBW |
| Lichtbron | 48 stks LED's |
| Werkspanning | Gelijkstroom 24V |
| Max. Energieverbruik | 12W |
| Controle | DMX512 |
| Segment | 36989 |
| Grijze schaal | 8bit, 16bit |
| Bron leven | 50,000 h |
| RDM | Optioneel |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING






DE AFBEELDINGEN VAN DE KOPERS TONEN




SOLLICITATIE


