Beschrijving
Aanvraag sturen

BELANGRIJK
- Professioneel kam convectie warmteafvoer ontwerp
- Uniek waterdicht en ademend ontwerp
- Ontwerp voor warmteafvoer met lage thermische weerstand
- Buitenbliksembeveiliging en ontwerp voor bescherming tegen elektrostatische ontlading (ESD).
- Projectieafstand: 1-2m
PARAMETERS
| Kleur bereik | W(2700K-6500K),RGB,RGB plus W,RGBW |
| Lichtbron | 48 stks LED's |
| Werkspanning | Gelijkstroom 24V |
| Max. Energieverbruik | 12W |
| Controle | DMX512 |
| Segment | 36989 |
| Grijze schaal | 8bit, 16bit |
| Bron leven | 50,000 h |
| RDM | Optioneel |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING






DE AFBEELDINGEN VAN DE KOPERS TONEN




SOLLICITATIE



