Beschrijving
Aanvraag sturen
Functie:
1. Disco Party Wall Washer Light beschikt over levendige, kleurrijke lichten die elke ruimte transformeren in een levendige en opwindende feestsfeer.
2. Met de gebruiksvriendelijke bediening kunt u met de Disco Party Wall Washer Light uw verlichting aanpassen aan de sfeer en energie van elk feest.
3. Of u nu een klein samenzijn of een groot feest organiseert, de Disco Party Wall Washer Light is de perfecte aanvulling om een leuke en onvergetelijke ervaring voor u en uw gasten te creëren.
Specificatie:
| Maat | 100 cm 120 cm |
| Stroom | 24W 36W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Werktemperatuur (C) | -20~ 50 |
| Levensduur (uur) | 50000 |
| IP-classificatie | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ingangsspanning | DC 24V/AC85-265V |
| GDT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Controle | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP-klasse | IP65 Buiten |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Dimensie | L250/ 500/1000*B27*H48mm |
| Controle | Romote-controller |
gedetailleerde afbeeldingen:




gebruiksmogelijkheden:


over ons:


