Beschrijving
Aanvraag sturen
Functie:
- De Color Stage Wall Washer Light biedt levendige en veelzijdige verlichtingsopties, perfect voor het creëren van verbluffende visuele displays.
- Dankzij de hoogwaardige constructie en het duurzame ontwerp biedt deze verlichtingsarmatuur betrouwbare en langdurige prestaties.
- Dit product is eenvoudig te installeren en te bedienen en is ideaal voor een breed scala aan toepassingen, van evenementenverlichting tot woningdecoratie.
Specificatie:
| Maat | 100cm 150cm |
| Stroom | 24W 36W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Werktemperatuur (C) | -20~ 50 |
| Werklevensduur (uur) | 50000 |
| IP-classificatie | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 24V /AC85-265V |
| GDT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Controle | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP-klasse | IP65 Buiten |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Dimensie | L250/ 500/1000*B27*H48mm |
| Controle | Romote-controller |
gedetailleerde afbeeldingen:




toepassingen:


over ons:


