Beschrijving
Aanvraag sturen

BESCHRIJVING
IP65 LED Wall Washer met DMX-controller met IP65-gecertificeerde waterdichte constructie. eenvoudig te vervangen en gemakkelijk te onderhouden. DMX-decoder ingebouwd; plug-to-plug verbinding mogelijk. We gebruiken puinkabel om ervoor te zorgen dat de interne controle LED Wall Washer Light van goede kwaliteit is.
ATTRIBUTIEF
| productnaam | IP65 LED Wall Washer Met DMX Controller |
| Stroom | 12W / 18W / 24W |
| LED-chip | OSRAM/EPSTAR SMD 5050 |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 24V |
| Kleur | 2200-6000K / R / G / B / RGB 3-in-1 / RGBW 4-in-1 |
| Stralingshoek | 25 graden/30 graden/60 graden/10*30 graden/10*60 graden |
| IP waarde | IP67 |
| Maat | L1000*B50*H90mm |
| Materiaal | Helder / mat gehard glas plus aluminium behuizing |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING






TOEPASSING TOON

