
Functies:
● Voeding: volgens de nationale norm moet strikt worden gecontroleerd in het menselijk lichaam onder veilige spanning 12 v, 24 v spanning
● Kleur: koud, warm, neutraal wit, rood, groen, geel, blauw, kleur
● Installatiemethode: Ming (steiger LED-onderwaterlicht) en donkere (begraven) LED-onderwaterlamp, poriewater in de lamp (fonteinverlichting), enz.
Specificatie:
| productnaam | RGB led-zwembadverlichting |
| Lampvermogen | 12W 24W |
| Kleur uitzenden | Koud Wit / RGB |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Type voorwerp | Zwembad Verlichting |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 110 |
| Ingangsspanning (V) | DC12% 2F24V |
| IP waarde | Ip68 |
| Garantie (Jaar) | 2-Jaar |
Beschrijving:









Led-zwembadverlichting wordt eenvoudig onder de LED-onderwaterverlichting geïnstalleerd. Klein en verfijnd, elegant uiterlijk, de vorm is vergelijkbaar met sommige begraven lichten, meer dan alleen een installatiechassis, het chassis wordt bevestigd met schroeven, onderwaterlicht in het algemeen voor het LED-licht bron, LED-verlichtingstechnologie bekend als de vierde generatie lichtbron of groene lichtbron, energiebesparing, milieubescherming, lange levensduur, klein volume, enz. Elektriciteit, het kan een verscheidenheid aan kleuren uitzenden, kleurrijk, meestal in een park of fonteinzwembad.Zeer decoratief.Wordt voornamelijk gebruikt voor fonteinen, onderwateroperaties.

