
Functies:
● Epoxyhars gevuld -100 procent waterdicht;
● Super Slim-slechts 7,5 mm (0.3inch) dikte;
● 316SS oppervlaktering-Geen roestig voor zout water;
● Eenvoudige installatie - Bevestig gewoon twee schroeven aan de muur;
● 110/160/230/280mm verschillende grootte voor kiezen;
● Bediening via afstandsbediening, Switch of DMX512 enz... ;
● Ondersteuning voor aanpassing van kleine batch-logo's.
Specificatie:
| productnaam | LED Zwembadlamp IP68 |
| Verbruik (Watt) | 6W-45W |
| Ingangsspanning (V) | DC12V% 2fAC12V |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, RGB |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 75 |
| Werktemperatuur | -20 graden ~40 graden |
| Waterdichte standaard | Ip68 |
| Werkomgeving | Zwembad |
Beschrijving:









FAQ
A: Ja, we verwelkomen een voorbeeldbestelling om de kwaliteit te testen en te controleren. Gemengde monsters zijn acceptabel.
A: Monster heeft 7-10 dagen nodig, massaproductietijd heeft 25-30 weken nodig voor bestelhoeveelheid meer dan
A: Lage MOQ, 1 st voor monstercontrole is beschikbaar
A: We verzenden meestal via ZEE, TREIN, LUCHT. Het duurt gewoonlijk 10-40 dagen om aan te komen, afhankelijk van de verzendtijd. Sinds de jaren 1500, toen een onbekende drukker een zethaak met letters nam en deze door elkaar schudde om een letterproefboek te maken.
A: Laat ons eerst uw vereisten of toepassing weten.
Ten tweede citeren we volgens uw vereisten of onze suggesties.
Ten derde bevestigt de klant de monsters of prijs en plaatst hij een aanbetaling voor een formele bestelling.
Ten vierde regelen we de productie.
EEN: Ja. Informeer ons alstublieft formeel vóór onze productie en bevestig eerst het ontwerp op basis van ons voorbeeld. En afhankelijk van de bestelkwaliteiten zullen we bevestigen dat de logovergoeding gratis is of dat we logokosten in rekening brengen.
A: Ja, we bieden 1 jaar garantie op onze producten.
A: Ten eerste worden onze producten geproduceerd volgens een strikt kwaliteitscontrolesysteem en zal het percentage defecten minder zijn dan 0,2 procent.
Ten tweede sturen we tijdens de garantieperiode een nieuw zandfilter met een nieuwe bestelling voor een kleine hoeveelheid.
Voor defecte batchproducten zullen we ze repareren en opnieuw naar u verzenden of we kunnen de oplossing bespreken, inclusief opnieuw bellen op basis van de werkelijke situatie.

