Beschrijving
Aanvraag sturen

Product beschrijving
| productnaam | LED 2G11 lichtslang |
| Stroom | 9W, 14W, 18W |
| Spanning | 85-265VAC |
| LED-type | SMD2835 LED's |
| Efficiëntie | 100-120lm/w |
| C.R.I | >80ra |
| IP waarde | Ip44 |
| Kleurtemp | 2700K-6500K |
| Werktemp | -20 graad - 50 graad |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Levensduur | >50000 uur |
| Maat | 230mm% 2F320mm% 2F410mm |
| Garantie | 2-5jaar |
Gedetailleerd beeld








