
- Functies
1. Onze T8-buisverlichting voor op kantoor biedt de hoogste mate van energie-efficiëntie, waardoor uw maandelijkse energierekening daalt en u op de lange termijn geld bespaart.
2. De aantrekkelijkheid van elke kantoor- en werkplek wordt vergroot door het verfijnde, eigentijdse ontwerp.
3. De hoogwaardige componenten en de lange levensduur van onze T8-buislamp zorgen ervoor dat deze jarenlang consistente en visueel aantrekkelijke verlichting blijft bieden.
- Specificatie
| Stroom | 24W 36W 40W 70W |
| Maat | 100cm 120cm |
| Kleurtemperatuur | 3000K-6000K |
| Controle | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| Garantie | 5 jaar |
| Ingangsspanning | DC24V /AC85-265W |
| Meteriaal | Gegoten aluminium |
| CRI(Ra>) | 90 |
| Dimensie | L250/ 500/1000*B27*H48mm |
| IP-classificatie | IP67 |
| IP-klasse | IP65 Buiten |
| CRI | >80 |
| Levensduur (uur) | 50000 |
- Meer details


- Toepassingen

- Ons bedrijf


