DC12V/24V LED-buislamp
DC12V/24V LED-buislamp
Details:
1.Langer brandend licht zonder UV.
2. Ze vervagen of flikkeren niet en zijn 100% recyclebaar.
3. Minimaal 50% vermogensverlies vergeleken met fluorescentielampen.
Aanvraag sturen
Beschrijving
Aanvraag sturen
functie:
Specificatie:
Stroom 10W  12W  16W