
Productomschrijving
Langwerpige compacte fluorescentielampen zijn wat lampen zijn. Elektronisch voorschakelapparaat wordt geproduceerd door de BENWEI-serie. De BENWEI-serie is verkrijgbaar in wattages variërend van 18W tot 80W en in de kleuren 827, 830 en 840. Deze BENWEI-lampen zijn uitstekend geschikt voor het verlichten van openbare ruimtes vanwege hun levensduur van 20,000 uur (met elektronische ballast) en kleurweergave van 82Ra. Bovendien zijn de BENWEI-verlichting verstelbaar en dimbaar. De 2G11-fitting aan de voet van BENWEI L-lampen maakt het eenvoudig om deze lamp in de lamp te installeren. Philips Master PL-L, Sylvania Lynx-L, GE lighting Biax L en Leuci Gemini L zijn direct uitwisselbaar met BENWEI.
| Productnummer: | 4.0503E plus 12 |
| Handelsmerk: | BENWEI |
| Energie-etikettering: | G |
| Effect: | 36W |
| Antwoord: | 36W |
| Hoeveelheid: | 1 |
| Spanning: | 220V-240V |
| Mening: | 2G11 |
| Diameter: | 44 |
| Gemiddelde levensduur (u): | 20000 |
| Sneeuw: | 2900 |
| Kelvin: | 3000K |
| Ra: | Ra 80-95 |
| Lengte: | 411 |
| Ander: | Dimbaar met HF ballast |
Punten markeren
1. 4-pin basis
2. Gebruikt in compacte fluorescentielampen
3. Uitgerust met Epistar-chip
4. Hoge kleurweergave-index
5. Kleurtemperaturen: 5000K
6. Arbeidsfactor kan oplopen tot 0.9
7. Energiezuinig en kostenbesparend
Gedetailleerde beeldweergave












