Beschrijving
Aanvraag sturen

PLL 24W retrofit LED lights and bulbs. 2G11 12W LED tube, Ready for NEW ErP Directives, PF>0.95, DLS (directionele lichtbron), MLS (netspanningslichtbron), CE, RoHS-certificering
Productomschrijving
- Direct retrofit conventionele 2G11 24W PLL compacte fluorescentielamp
- Compatibiliteit met elektronische besturingsapparatuur (ECG).
- Compatibiliteit met netspanning (100V ~ 240V).
- Compatibiliteit met magnetische ballast
- Het bestaande armatuur hergebruiken zonder ingrijpende aanpassingen
- Levensduur van meer dan 30,000 uur
- Beter Kleurweergave-index Ra Groter dan of gelijk aan 82
- Kwikvrij en voldoet aan RoHS
- Geen verkleuring van het licht gedurende de levensduur van de buis
- Van toepassing op werking bij lage temperatuur
- Geen buigen of kromtrekken dankzij aluminium behuizing van goede kwaliteit.
| Wattage | 12W |
| Conventioneel wattage-equivalent | 24W |
| Basisdop | 2G11 |
| Levensduur (uren) | HF ballastbedrijf: 50000 uur Netvoeding: 30000 uur |
| Lumen per Watt | 130lm/W |
| Lumen | 1560lm |
| Lengte | 227mm |
| Kleurweergave-index (CRI) Ra | > 82 |
| Stralingshoek (graden) | 180 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K ~ 6500K |
| Type eindkap | Aluminium of kunststof |
| Pc-hoes | Helder / Melkachtig |
Meer afbeeldingen:




Sollicitatie

