ProductSpecificatie:
| Ingangsspanning | AC100-277Vac 50hz/60hz |
| Vermogen (watt) | 20W/40W/60W/80W |
| Productgrootte (mm) | 2ft(600mm)/4ft(1200mm)/5ft(1500mm)/6ft(1800mm)/aangepast |
| Kleur temperatuur | Warm wit (3000K-4500K), zuiver wit (5000K-5500K), koud wit (6000K-6500K)/aangepast |
| RGB | RGB Optioneel/aangepast |
| IP | IP66/IP65/aangepast |
| IK | IK08/Aangepast |
| Materiaal | Aluminium + pc/aangepast |
| Sensor | Bewegingssensor/aangepast |
Producten Beschrijving

Deze led-tri-proof-lamp heeft een uitzonderlijke lange levensduur. De LED-chips die in het armatuur worden gebruikt, hebben een levensduur van maximaal 50.000 uur, wat leidt tot minder frequente vervangingen en onderhoud, wat uiteindelijk zowel tijd als geld bespaart op de lange termijn.


Gebruik

De IP65 40w Led Tri-proof Light Double Tube is perfect voor allerlei toepassingen binnen en buiten. Deze verlichtingsoplossing is ideaal voor magazijnen, fabrieken, werkplaatsen, supermarkten, parkeergarages, sportfaciliteiten en een reeks andere commerciële en industriële omgevingen die heldere en betrouwbare verlichting vereisen.
Ons bedrijf
Onze geschiedenis:Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een professionele fabrikant in de productie van LED-verlichtingsproducten en integreert ontwerp, ontwikkeling, productie en verkoop van high{1}}tech-producten als geheel. Onze fabriek werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Shenzhen.
Onze certificaten:We hebben ISO9001, ISO4001, ETL, DLC, TUV, CE, EMC, LVD, SAA, FCC CB ROHS en verkrijgen patentcertificaten.

