ProductSpecificatie:
| Stroom | 40W |
| Ingangsspanning | 90-265 V AC |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensfactor | >0.9 |
| Kleurtemperatuur | 3000-6500K |
| LED-aantal | 96*2 stuks |
| Lichtstroom | 30000lm |
| Lichtgevende werkzaamheid | 110 lm/w |
| CRI | >80 |
| Stralingshoek | 120 graden |
| IP-niveau | IP65 |
| IK-klasse | IK08 |
| Levensduur | 50,000h |
Producten Beschrijving

1. 130lm/w lichtopbrengst.
2. Hoogwaardig aluminiummateriaal met hoge geleidbaarheid.
3. Zacht en flikkert niet door speciaal optisch ontwerp, dat comfortabeler is in gebruik.
4. Zeer betrouwbaar, de levensduur kan meer dan 50.000 uur bedragen, wat 8-12 keer zoveel is als traditionele TL-buizen, bijna onderhoudsvrij.
5. Milieu-vriendelijk, veilige vervuiling-vrij, voldoen aan de ROHS-vereiste.


Gebruik

De 60W IP65 aluminium LED Tri-Proof Light biedt uitzonderlijke duurzaamheid en efficiëntie, samen met een eenvoudige installatie en lage onderhoudsvereisten. Het veelzijdige ontwerp van het armatuur maakt gebruik in verschillende omgevingen mogelijk, waaronder magazijnen, parkeerterreinen, garages, werkplaatsen en buitensportfaciliteiten. Deze LED tri-proof lamp is een betrouwbare en veelzijdige verlichtingsoplossing, ideaal voor algemene verlichting of beveiligingsdoeleinden in zowel residentiële als commerciële omgevingen.
Ons bedrijf
Onze geschiedenis:Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een professionele fabrikant in de productie van LED-verlichtingsproducten en integreert ontwerp, ontwikkeling, productie en verkoop van high{1}}tech-producten als geheel. Onze fabriek werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Shenzhen.
Onze certificaten:We hebben ISO9001, ISO4001, ETL, DLC, TUV, CE, EMC, LVD, SAA, FCC CB ROHS en verkrijgen patentcertificaten.

