Producteigenschappen:
1. Railverlichting Voor degenen die de helderheid en algemene verlichting van hun binnenruimtes willen verhogen, zijn daglichtlampen het ideale antwoord. Deze lampen bieden natuurlijke, daglichtachtige verlichting die iemands humeur kan opbeuren en zijn energieniveau kan verhogen, wat een van de belangrijkste voordelen is.
2. Daglichtlampen zijn een geweldige optie voor de railverlichting in uw keuken, woonkamer of een andere ruimte in uw huis of werkplek. Ze kunnen worden gebruikt om een gelijkmatiger en evenwichtiger verlichtingsontwerp in de hele ruimte te creëren, of ze kunnen worden gebruikt om bepaalde delen van een kamer te accentueren, zoals een werk- of zithoek.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 10W 12W 15W 20W |
| Standaard ingangsspanning stuurprogramma | 120-277V 60 Hz |
| Krachtfactor | > 0.9 |
| Stralingshoek | 10-60 graad |
| CCT | 3000K/4000K/5000K |
| Levensduur | 50000 uur |
| Lichtgevende schoorsteen | 90 lm/w |
| CRI | > 80 |
| Omgevingstemperatuur | (-40 graad ) tot (+40 graad ) |
| Certificering | ETL |
| IP-klasse | IP65 waterdicht |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik



