Producteigenschappen:
1. Om toonbanken, eilanden en andere werkruimtes te accentueren, besluiten veel huiseigenaren om railverlichting in de keuken toe te voegen. Anderen zouden kunnen besluiten om spoorverlichting in de eetkamer of woonkamer te plaatsen, waar deze kan worden gebruikt om de ruimte gezellig en uitnodigend te laten lijken.
2. Ze zorgen voor helder, schitterend licht dat de aantrekkingskracht van elke kamer kan verbeteren. Omdat deze lampen minder energie verbruiken dan conventionele gloeilampen en uiteindelijk de energiekosten kunnen verlagen, waarderen veel consumenten ook hun energie-efficiëntie.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 10W 12W 15W 20W |
| Standaard ingangsspanning stuurprogramma | 120-277V 60 Hz |
| Krachtfactor | > 0.9 |
| Stralingshoek | 10-60 graad |
| GDT | 3000K/4000K/5000K |
| Levensduur | 50000 uur |
| Lichtgevende schoorsteen | 90 lm/w |
| CRI | > 80 |
| Omgevingstemperatuur | (-40 graad ) tot (+40 graad ) |
| Certificering | ETL |
| IP-klasse | IP65 waterdicht |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik



