Functie:
- De zwarte railverlichting voor eetkamer voegt een stijlvol tintje toe aan elk eetkamerdecor.
- Met zijn verstelbare trackkoppen biedt dit armatuur aanpasbare verlichtingsopties voor elke gelegenheid.
- Creëer moeiteloos een warme en uitnodigende sfeer met de zwarte railverlichting voor de eetkamer, waardoor het een onmisbaar onderdeel is voor elk huis.
specificatie:
| Stroom | 10W 12W |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Huisvesting | Zwart of wit beschikbaar |
| LED-chip | 10W 12W 15W 20W 30W LED-MAÏSKOLF |
| Levensduur | 5000 |
| Lichtopbrengst | 140-160 lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimbaar | Ja |
| Sollicitatie | Woonplaats/kantoor/Museum/Galerij/Winkelwinkel |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



gebruik:


Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
verpakking en levering:

