Functie:
1. De TV Kast Lichtstrip voegt stijlvolle en sfeervolle verlichting toe aan uw woonruimte.
2. Met meerdere kleuropties en eenvoudige installatie is het een handige manier om uw home entertainment-ervaring te verbeteren.
3. De energie-efficiënte en duurzame-LED-technologie biedt een kosteneffectieve-oplossing voor het upgraden van uw interieur.
Specificatie:
| Stroom | 10W |
| IP-classificatie | IP40 |
| Ingangsspanning | 85-265 V |
| CRI | CRI > 80 or CRI > 95 |
| Lichtopbrengst | 110-120 lm/W |
| Werktemperatuur |
-20C~50C |
| Maat | 5000 * 5 mm, breedte 5 mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K |
| LED | 240 STKS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materiaal | PVC+LED |
| Garantie | 5 jaar |
| Controle | Afstandsbediening |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:



Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

