Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Muzieksynchronisatie - Deze van kleur veranderende lichtstrip kan met muziek worden gesynchroniseerd, waardoor uw feest naar een hoger niveau wordt getild als u er een bij het zwembad houdt met familie of vrienden. Het licht danst op het ritme van de muziek.
2. Brede toepassing - Het kan worden gebruikt voor binnenslaapkamers, woonkamers, ingegraven en bovengrondse zwembaden, vijvers, tuinen en patio's zonder zich zorgen te maken over het weer of de aanwezigheid van water.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | 220v |
| Kleuren | 2000K-10000K (aanpasbaar) |
| LM | >90lm % 2fw |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20% 2fIP65 |
| Levenslang | 50000 uur |
| Ingangsspanning | DC12V/24V |
| FPC-breedte | 10 mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik


