Producteigenschappen:
1. Voor sfeerverlichting worden hoogwaardige SMD 5050 60LED's/M LED-chips met CRI 80 plus levendige kleurclassificaties gebruikt. Er zijn 14 kleuren en 3 instellingen om uit te kiezen in het levendige LED-neonstriplicht. Kies verschillende kleuren of modi om bij de sfeer van het festival te passen en de neonlichten te verlagen of feller te maken.
2. LED RGB-neonlichtslang is een fantastische optie voor het verlichten van displays en doe-het-zelfverlichtingscreaties. De buigradius is slechts 4 cm. Bovendien een prachtige selectie van verlichtingsdecor voor uw kerstcadeauscène om uw familie en vriendelijke kinderen te verrassen en te verwarmen.
ProductSpecifiek:
| Led-type | SMD2835 |
| LED aantal | 240leds% 2fm |
| Ingangsspanning | Dc24V |
| Materiaal | Dubbele FPC |
| Kleuren | 2000K-10000K (aanpasbaar) |
| LM | >90lm % 2fw |
| Levenslang | 50000 uur |
| Werktemperatuur (graad) | -80 |
| Garantie | 3 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik


