Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. U kunt led-stripverlichting gebruiken om uw bar, veranda, kast, eethoek, woonkamer en keuken op te fleuren. Uitstekend geschikt als decoratie voor de feestdagen, ook voor Kerstmis, Halloween, feesten, verjaardagen en het nieuwe jaar.
2. Om oververhitting te voorkomen, dient u de LED-stripverlichting niet op te rollen terwijl deze in gebruik is. De ledstrip is niet waterdicht en mag alleen binnen worden gebruikt.
ProductSpecifiek:
| Led-type | SMD2835 |
| LED aantal | 240leds/m |
| Ingangsspanning | DC24V |
| Materiaal | Dubbele FPC |
| Kleuren | 2000K-10000K (aanpasbaar) |
| LM | >90lm/w |
| Levenslang | 50000 uur |
| Werktemperatuur (graad) | -80 |
| Garantie | 3 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik


