Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. DC12V Epoxyhars met een lage spanning, milieuvriendelijk en veilig te gebruiken in de buurt van mensen.
2. Elke 3-LED kan volgens uw specificaties langs de snijlijnen worden bijgesneden zonder de resterende strips te beschadigen.
3. IP68 waterdichte certificering; onder waterdicht; voor gebruik zowel binnen als buiten.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | 220v |
| Kleuren | 2000K-10000K (aanpasbaar) |
| LM | >90 lm/w |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20/IP65 |
| Levenslang | 50000 uur |
| Ingangsspanning | DC12V/24v |
| FPC-breedte | 10MM |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik

