Productspecificatie:
| Stroom | 10W per meter |
| IP-classificatie | IP40 of IP65 Waterdicht |
| Ingangsspanning | 12/24 V gelijkstroom |
| CRI | CRI>80 |
| Lichtopbrengst | 110-120 lm/W |
| Maat | 5000*5mm, breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Rood, blauw, groen, geel |
| Materiaal | PVC+LED |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
productsleuteltechnologieën

Producteigenschappen:
1. De mogelijkheid om van kleur te veranderen geeft stripverlichting een geheel nieuw niveau van bruikbaarheid. U kunt het kleurenschema wijzigen om de juiste sfeer voor de gelegenheid of stemming te creëren.
2. De veelkleurige LED-stripverlichting is perfect voor moderne huizen, omdat ze veel kenmerken hebben. Ze gaan lang mee, zijn -duurzaam en ecologisch voordelig.
3. Omdat de lichtstrips verkrijgbaar zijn in verschillende lengtes, kunt u het verlichtingsarrangement aanpassen aan uw unieke wensen. Ze kunnen moeiteloos op maat worden gemaakt en zijn eenvoudig te installeren. Ze kunnen dus op elke plek worden gebruikt, hoe groot of klein ook.

Gebruik:

Veelkleurige LED-stripverlichting kan voor veel verschillende dingen worden gebruikt, zoals accentverlichting, verlichting van looppaden en verlichting onder meubels. Ze kunnen worden gebruikt om de aandacht op kunstwerken te vestigen of om een boekenkast een zacht lichteffect te geven. Ze kunnen ook worden gebruikt om een rustgevende sfeer te creëren onder de douche of om een gezellige sfeer in de slaapkamer te creëren.
Veelgestelde vragen
Vraag: Wat is het belangrijkste product van Benwei?
A: ---- Wij zijn gespecialiseerd in ledstriplicht, cob ledstriplicht, led-neonlicht, led-controllers, led-voeding en alle andere led-verlichting.
Vraag: Heeft u internationale certificeringen?
A: ----Ja, nu hebben we de CE- en ROHS-certificeringen. Als uw hoeveelheid groot genoeg is, kan de certificering die u nodig heeft uiteraard door ons worden gemaakt.
Vraag: Accepteert u OEM- en ODM-ontwerp?
A: ---- Ja, we zijn altijd blij met onze klanten die hun eigen OEM- en ODM-ontwerp bieden.
Vraag: Kan ik enkele monsters krijgen?
A: ---- Ja, verschillende monsters kunnen gratis door ons worden aangeboden.
Vraag: Welke betaling accepteert u?
A: ----T/T, L/C is beschikbaar.
Vraag: Hoe zit het met de levertijd?
A: ---- Levertijd: ongeveer 3 werkdagen als ze op voorraad zijn, ongeveer 10-15 werkdagen als ze niet op voorraad zijn.
