Functie:
1. Onze LED-stripverlichting is energiezuinig en milieuvriendelijk, waardoor u geld bespaart en uw ecologische voetafdruk verkleint.
2. Wij bieden een breed scala aan kleurmogelijkheden voor onze LED-lineaire stripverlichting, zodat u voor elke ruimte de perfecte ambiance kunt creëren.
3. Onze LED-stripverlichting is duurzaam en gaat lang mee. Zo bent u ervan verzekerd dat uw investering jarenlang voor prachtige verlichting zorgt.
Specificatie:
| Stroom | 10W |
| IP-classificatie | IP40 |
| Ingangsspanning | 85-265V of 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| Werktemperatuur |
-20C~50C |
| Maat | 5000* 5mm, breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar en Samsung |
| Materiaal | PVC + LED |
| Garantie | 5 jaar |
| Controle | Afstandsbediening |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:



Ideaal voor restaurants en supermarkten, laat alles er realistischer uitzien.
Over ons:


