ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W per meter |
| IP-classificatie | IP40 of IP65 Waterdicht |
| Ingangsspanning | 12/24 V gelijkstroom |
| CRI | CRI>80 |
| Lichtopbrengst | 110-120 lm/W |
| Maat | 5000*5mm, breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Rood, blauw, groen, geel |
| Materiaal | PVC+LED |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
Gedetailleerde afbeeldingen:

Producteigenschappen:
1. Deze lampen zijn ideaal voor afgelegen plaatsen zonder elektriciteit. Ze verminderen kabels en vereenvoudigen de installatie. Ze zijn ideaal voor kamperen, wandelen en krachteloze gebieden.
2. Met de afstandsbediening kun je de verlichting inschakelen, dimmen en de kleur van de verlichting wijzigen. U kunt de verlichting wijzigen in warm wit of krachtig rood. Met deze functie kunt u voor elk evenement de juiste sfeer creëren.
3. LED-strips op batterijen-met afstandsbediening zijn veelzijdig. Ze kunnen uw werkplek, patio in de achtertuin of thuisbioscoop verlichten.


Gebruik:

