Producteigenschappen:
1. De 10m LED-striplamp heeft een intuïtief plug-and-play-ontwerp, waardoor de installatie een fluitje van een cent is.
2. De aanpasbare vorm van de strip zorgt ervoor dat deze eenvoudig op veel verschillende locaties en in verschillende vormen kan worden geïnstalleerd. Hierdoor is de strip ideaal voor zowel commerciële als residentiële toepassingen.
3. De 10-meter LED-stripverlichting is verkrijgbaar in verschillende kleuren, zodat u de verlichting kunt aanpassen aan uw smaak en behoeften.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W per meter |
| IP-classificatie | IP40 of IP65 waterdicht |
| Ingangsspanning | 12/24V gelijkstroom |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| Maat | 5000*5mm, Breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Rood, Blauw,Groen,Geel |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar en Samsung |
| Materiaal | PVC + LED |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Gebruik:


Van dramatische verlichting in commerciële of retailomgevingen tot accentverlichting in woonkamers, de mogelijkheden voor dit aanpasbare verlichtingssysteem zijn bijna eindeloos. Van vakantiedecoraties tot advertenties en marketing, de strip kan worden gebruikt om dynamische lichtshows te produceren of om de aandacht te vestigen op bepaalde kenmerken of regio's van een plaats.
